PRODUKCIJA

Šiuo metu įmonėje yra gaminama virš 250 rūšių įvairių baldų iš daugelio kolekcijų. Asortimentas nuolat keičiasi, kadangi įmonės klientai, užsakantys baldus savo kolekcijoms, pastoviai atnaujina gaminių dizainą ir asortimentą.
Dauguma klientų yra išsibarstę po visą vakarų Europą kur baldus parduoda baldų salonuose arba internete. Nors įmonė atlieka paslaugą gamindama gaminius įvairiems baldų užsakovams, savo ruožtu gali pasiūlyti ir keletą savo kolekcijų.

Baldai gaminami iš kietmedžio masyvo, tokio kaip ąžuolas,ąžuolas dygiuotas jungtas per ilgį medienos, bukas, amerikietiškas ar kanadietiškas riešutmedis bei uosis. Balduose naudojama aukščiausios kokybės furnitūra užtikrinanti patogų bei ilgaamžį tarnavimą.

Baldų apdailai naudojamos tik sertifikuotos ir patikrintų gamintojų apdailos medžiagos. Tai ekologiškos, ilgaamžės ir medžio struktūrą paryškinančios natūralaus aliejaus apdailos (galima pasirinkti iš 8 skirtingų spalvų). Esant reikalui,aliejaus apdailos, lengvai ir paprastai atnaujinamos namų sąlygomis.Kai kurioms gaminamoms kolekcijoms, naudojamos ir beico – lako apdailos medžiagos.Spalvų pasirinkimas galimas platus,pagrindinės gamyboje naudojamos spalvos sudaro 16 skirtingu spalvų.