APIE MUS

APIE MUS

UAB „Baldjoda“

Įmonės kolektyvas gamina baldus nuo 1992 metų. Pradėję savo veiklą nuo durų, langų ir lauko baldų gamybos, pamažu perėjome prie baldų gamybos. Pradžioje visa produkcija buvo gaminama vietinei rinkai. Po to, augant gaminių kokybei ir įvairovei, bei artėjant Europos Sąjungos plėtrai atsivėrė naujos galimybės. Norėdami įeiti į vakarų rinką, išplėsti gamybos sritis, padidinti pajėgumus nusprendėme sukurti naują įmonę – UAB „Baldjoda“, kuri pradėjo tiekti savo gaminius Vokietijos,Švedijos, Danijos, Anglijos, Norvegijos ir Olandijos pirkėjams.
Taip pat įmonė įgyvendino bendrai su kitais baldų gamintojais tokius kavinių ir restoranų projektus Lietuvoje kaip „Akropolio“, „Maximos“, „Forto“, „Keisti ženklai“, „Addastrum“, „Lakštingalos“, „Barboros“ ir kt.

 PAGRINDINĖS VEIKLOS TIKSLAI IR KRYPTYS

UAB „Baldjoda“ įmonės tikslas gaminti aukštos kokybės ir įvairaus dizaino baldus iš įvairios rūšies medžio masyvo medienos, maksimaliai patenkinant užsakovo poreikius ir kokybę.Taip pat galime pasiūlyti lanksčia gamyba,patrauklią kainą ir užtikrinti konkurentinį pranašumą. Įmonėje dirba 70% aukšcčiausios kvalifikacijos stalių-baldžių su didele gamybine patirtimi. Įmonė užsiima įvairių kietų baldų gamybą, įstaigos ir prekybos įmonių (parduotuvių) baldų gamybą, nestandartinių pagal individualius užsakymus baldų gamybą, kietų baldų viešbučiams gamybą.
Įmonė turi įsigijusi naują modernią įrangą – tai CNC valdomas apdirbimo centras PADE SWING su nauja PADE SWING ruošinių tvirtinimo ir automatinio detalių padavimo sistema. Taip pat du CNC apdirbimo centrus Pro-Master ir kitus modernius apdirbimo įrenginius. Baldų pramonėje konkurencija auga, tuo pačiu auga ir pramonė. Siekiant užtikrinti konkurencingumą įmonė pastoviai plečia ir didina gamybos pajėgumus, parduodamų gaminių asortimentą. Įmonės gamybinis ir žmogiškasis potencialas leidžia būti labai lankstiems ir be nuostolių persiorentuoti į bet kurią medienos apdirbimo sritį. Visą tai sąlygoja patirtis, įrangos ir specialistų kvalifikacija.